Připojte se k nám

Staňte se součástí prémiové pražské oční kliniky s nadstandardními službami pro své klienty. Hledáme do svých řad kolegy s chutí pomáhat druhým ve zlepšování jejich zdraví.

Lékař/ka s atestací v oblasti oftalmologie - částečný pracovní poměr

nabízíme částečný pracovní poměr – 16h týdně/64h měsíčně
aktivní znalost Aj nebo Nj výhodou

Náplň práce
práce v soukromé oční klinice v Praze
podpora seniorních lékařů a chirurgů
práce s nejmodernějším technologickým vybavením
domácí i zahraniční klientela

Co u nás získáte
hrubá základní mzda včetně odměn až 25.000 Kč za 2 dny týdnu
motivační systém v souladu s ekonomickými výsledky kliniky
možnost dlouhodobého profesionálního růstu
možnost učit se od nejlepších lékařů a chirurgů v oboru
být součástí vysoce profesionalizovaného teamu v perspektivním oboru

Nástup od 1.1. 2020

Zaujala Vás naše nabídka nebo máte k pozici nějaký dotaz? Napište nám nebo rovnou pošlete své CV na email: miroslav.vesely@ellipseclinic.com

Těšíme se na Vás.

Odborný obchodní zástupce

Požadujeme
zkušenosti na pozici obchodního zástupce v oboru medicíny
aktivní zkušenost práce obchodního zástupce v oboru oftalmologie velkou výhodou
obchodní dovednosti a schopnost péče o zákazníky
pohyb po celém regionu České republiky (základna v Praze)
řidičský průkaz sk.B a aktivní řidičská praxe

práci v nové dynamické společnosti s velmi zkušeným medicínským teamem
zázemí prémiové oční kliniky
přímý obchodní reporting spolumajiteli společnosti
možnost přizpůsobení pracovní doby s jasnou orientací na výsledky
možnost zaměstnaneckého pracovního poměru nebo externí spolupráce

Nástup ihned.

brochure
Stáhněte si PDF brožuru Ellipse clinic

Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas.

Další informace V pořádku