Která metoda laserové korekce dioptrické vady je nejlepší? Ta “na míru“

Pouze při takovémto postupu je výsledek operačního výkonu opravdu dokonalý. Neexistuje jediná univerzální a ideální metoda pro všechny, každý jsme svým způsobem jedinečný, stejně jako náš otisk prstu i naše oko je jedinečné, nenajdete jiné, které by bylo stejné jako vaše. Ke každému pacientovi proto přistupujeme individuálně, vždy podle nejpřísnějších medicínských kritérií, preferencí pacienta a jeho životního stylu. Velmi si vážíme důvěry našich pacientů a považujeme za samozřejmou naši povinnost být jim kdykoliv v budoucnu nápomocni radou i následnou péčí.

ženské oko zaostřeno s ilustrací

FemtoLASIK

Perfect Cornea individualizovaná FemtoLASIK léčba je metoda, která využívá femtosekundového a excimerového laseru k individualizovanému, „na míru“ vytvořeného perfektního tvaru rohovky, je extrémně přesná a dovoluje korigovat široké spektrum očních vad – nejen krátkozrakost, dalekozrakost, astigmatismus a vetchozrakost, ale i aberace vyšších řádů, které není možné korigovat brýlemi nebo kontaktními čočkami.

metody léčby laserove operace oči detail ženského oka s laserem

PRK

K remodelaci tvaru rohovky se používá excimerový laser, na rozdíl od LASIKu žádná lamela není vytvořena. Fotorefraktivní keratektomie (PRK) je také někdy označována jako povrchová ablace.

metody léčby laserove operace oči ženské oko detail

PTK

Fototerapeutická keratektomie představuje běžně užívanou, bezpečnou a v případě správně zvolené indikace i účinnou metodu léčby onemocnění povrchových vrstev rohovky. V mnoha případech se stala alternativou k přední lamelární nebo perforující keratoplastice. Výhodou metody je minimální peroperační zátěž pro pacienta, rychlá rehabilitace, nízký výskyt komplikací a ústup subjektivních potíží.

brochure
Stáhněte si PDF brožuru Ellipse clinic

Tyto webové stránky využívají k zajištění funkčnosti stránek a k analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas.

Další informace V pořádku