Revoluční technologie. U nás. Pro vás

Náš hlavní chirurg je součástí mezinárodních expertních týmů, které se podílí na vývoji inovativních technologií a spolupracuje s předními výrobci oftalmologické techniky. Díky tomu jsme mezi prvními, kdo může tyto nejnovější přístroje nasadit do praxe.

Femtosekundový laser Ziemer LDV Z8 multi

Ziemer LDV Z8 multi

V současné době není na trhu k dispozici pokročilejší femtosekundový laser, který by svou přesností a všestranností předčil tento model renomovaného švýcarského výrobce Ziemer.

Nespornou výhodou je široké spektrum operačních nastavení pro laserové refrakční zákroky, což chirurgovi umožňuje zcela individuální přístup k pacientovi bez jakýchkoliv omezení a kompromisů. Chirurg tak může volit takový operační postup, který je pro daného pacienta a řešení jeho zrakové vady nejvhodnější. Ziemer LDV Z8 multi je kromě rohovkových zákroků pro refrakční operace - tvorbu flapu a lentikuly, implantace rohovkových segmentů a možnost provedení transplantace rohovky, rovněž vybaven na části operačního zákroku při nitrooční chirurgii, tedy při léčbě šedého zákalu a při implantaci nitroočních čoček.

Méně
Více
Excimer laser Schwind Amaris 1050 RS limited edition

Schwind Amaris 1050 RS limited edition

Model Amaris 1050 RS od německé společnosti Schwind je absolutní vrchol současné technologie laserů pro refrakční chirurgii.

Mimo jiné kombinuje frekvenci 1050 Hz s unikátním systémem 7D eye tracking, tyto dvě technologie díky svému spojení nabízí bezkonkurenční rychlost, přesnost a bezpečí pro daný laserový zákrok. Laserový paprsek o síle pouhých 0,54 mm umožňuje zkušenému chirurgovi zcela bezprecedentní přesnost zásahu, což ústí ve vyšší efektivitu zákroku jako takového a ještě dále zkracuje dobu pro regeneraci rohovky a umožnuje tak pacientovi co nejrychlejší návrat do života s minimálním diskomfortem.

Méně
Více
Mikroskop Leica Proveo 8

Leica Proveo 8

Švýcarská společnost Leica je již od nepaměti etalon ve světě té nejpokročilejší a nejpřesnější optiky.

Vrcholný model Leica Proveo 8, který na naší klinice používáme, je opravdu na samém vrcholu současných možností optiky, a to díky výsledkům dlouhodobého vývoje společnosti a jejím inovativním řešením, které vycházejí z praxe a stupňujících se požadavků oční chirurgie. Proveo 8 využívá nejdokonalejší prosvícení pomocí LED technologie, která pomáhá chirurgovi docílit toho nejlepšího a nejdetailnějšího zobrazení ve všech osách.

Méně
Více
Stellaris Elite

Stellaris Elite

Americká společnost Bausch + Lomb je výrobce medicínského zařízení pro operace katarkty (šedého zákalu) a pro chirurgickou léčbu onemocnění sítnice.

Vrcholný model Stellaris Elite, který jsme si pro kliniku vybrali, je schopen díky své modulární konstrukci uspokojit v praxi požadavky současné i budoucí chirurgie. Pro operaci katarakty nabízí unikátní fluidiku pro fantastickou bezpečnost chirurgie a kombinaci světelného zdroje, vláknové optiky a technologie světelných filtrů pro optimální zobrazení sítnice zajišťuje perfektní operaci sítnice. Díky své pokrokové technologii nabízí oproti jiným zařízením mnohem více možností odstranění sklivce, dále díky revoluční patentované technologii Vitesse pro zkapalnění sklivcové hmoty dává chirurgovi plné možnosti přizpůsobení operačního plánu individuálnímu pacientovi bez jakýchkoliv technologických omezení.

Méně
Více
Schwind Amaris 1050 RS

Schwind Peramis a Sirius

Špičková sada diagnostických zařízení od německého výrobce Schwind skýtá možnosti kombinace aberometrie, tomografie (Scheimpflugova kamera) a topografie rohovky.

Chirurg tak získává komplexní data jak z vyšetření celého oka, tak i rohovky a následně je používá nejen pro precizní diagnostiku, ale i maximální individualizaci operačního zákroku i u extrémně složitých případů. Získaná data jsou přenášena přímo do excimerového refrakčního laseru Schwind Amaris 1050 RS.

Méně
Více
Oculus Corvis ST

Oculus Corvis ST a Pentacam HR

Zařízení Oculus Corvis ST je klíčem pro vyhodnocení biomechanické odezvy rohovky, tonometrie a pachymetrie, které poskytuje komplexní sledování viskoelastických vlastností rohovky a pretomografickou detekci keratokonu.

Precizní členění dat z Pentacamu HR slouží pro kombinované tomografické a biomechanické analýzy potřebné pro optimalizaci detekce ektázie. Díky tomu lze zlepšovat citlivost, specifičnost a bezpečnost před i po refrakční operaci a to i u pacientů se závažným rizikem vyvíjejícícho se keratokonu.

Méně
Více
Nidek YC 1800 - YAG laser

Nidek YC 1800 - YAG laser

Fotodisrupční laser japonského výrobce Nidek YC 1800 je v současnosti nejmenší a nejlehčí oftalmologický disruptor na trhu.

YAG se využívá v oftalmologii pro elegantní odstranění druhotného šedého zákalu či pro vytvoření drobných otvorů v duhovce za účelem redukce nitroočního tlaku.

Méně
Více
OCT Avanti RTVue XR

OCT Avanti RTVue XR

Komplexní širokoúhlý OCT (oční tomograf) s funkční angiografií Angiovue.

Poskytuje detailní a jedinečné zobrazení sítnice, zrakového nervu a předního segmentu oka, díky čemuž umožňuje precizní diagnostiku onemocnění makuly, sítnice a zrakového nervu s možností cílené léčby postižených částí oka. Detailní měření všech vrstev rohovky umožňují chirurgovi s dokonalou přesností provedení nejen diagnostiky, ale i individualizovaného zákroku ke zlepšení vidění. Zejména u velmi složitých nálezů, např. u pacientů s jizvou na rohovce nebo keratokonem, tak lze oddálit nutnost transplantace rohovky.

Méně
Více
brochure
Stáhněte si PDF brožuru Ellipse clinic

Tyto webové stránky využívají k zajištění funkčnosti stránek a k analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas.

Další informace V pořádku